Málokdo z nás vynechá při balení na cesty make-up a další pomůcky na líčení. Otázkou je, kolik produktů skutečně potřebujeme a jak jejich počet omezit na minimum.

Při balení existují dva typy lidí – ti, co si vystačí s málem a druzí, jež si raději „pár“ věcí přibalí a nakonec je ani nevyužijí. Pojďme se zaměřit na kosmetickou taštičku, která uchovává make-up, rtěnky, řasenku, tvářenku a další pomůcky ke každodennímu líčení, a zkusit minimalizovat jejich počet. Klíčem je jejich víceúčelové využití.

Podívejte se, které produkty můžete využít několika způsoby a ušetřit tak místo například na dovolenkové suvenýry.

Konturovací tyčinka a mastný stín v jednom

Krémová konturovací tyčinka má dvě strany – světlou, se kterou zvýrazníte své přednosti a tmavou, která naopak některé partie upozadí. Skvěle s ní můžete pracovat také na očním víčku a vykonturovat tak oko pro neodolatelný pohled. Může posloužit také jako mastný podklad pod pudrové oční stíny, jejichž barvu krásně zvýrazní.

Maybelline Master Contour

Pudrový rozjasňovač jako udavač trendů

Asi vás nepřekvapí, že i pudrový rozjasňovač můžete použít na místo očního stínu, ale slyšela jste už o novém trendu rozzářených rtů? Stačí, pokud na vaši oblíbenou rtěnku nanesete do středu rtů prsty trochu rozjasňovače. Uvidíte, že si tento trend zamilujete!

Maybelline New York Master Chrome

 

Rtěnka na tři způsoby

Růžová rtěnka vykouzlí nejen šťavnaté rty, ale pokud ji prsty vklepete na zdravíčka, tak také svěží vzhled tváře. Pokud se nebojíte barev, můžete ji nanést také na oko - samostatně nebo pod pudrové oční stíny.

Maybelline Color Sensational Matte odstín 940 Rose Rush

 

Balzám, který oživí nejen rty

Balzám na rty máte vždy po ruce, že? Jednoduše ho naneste nad lícní kosti v momentě, kdy nemáte po ruce rozjasňovač pro rozzářený vzhled tváří.

Pokud si přece jen raději zabalíte plnou kosmetickou taštičku, i tak se můžete inspirovat tipy od Maybelline NY ve

target="_blank" rel="noopener noreferrer">videu, kde vám Monika Bagárová a Denisa Pfauserová ukáží netradiční způsoby využití některých produktů.