Probudila jste a vaše vlasy si dělají, co chtějí? Víme, jak vše zachránit!

Zkuste suchý šampón

Jestliže jde každý váš vlas na jinou stranu, pohrajte si s objemem. Nastříkejte ke kořínkům suchý šampón nebo stylingový pudr, nechejte je ve vlasech chvíli působit a pak přebytečné množství vyčešte. Vlasy budou tvárnější, nadzvednutější u hlavy a snadno je tak zkrotíte.

Žehlete

Hladké, lesklé vlasy působí vždy upraveně a také luxusně. Žehlička je zázrak, která hned neposlušné prameny promění. Abyste ale vlasy neměla zničené působením tepla, vybírejte si jen kvalitní žehličky na vlasy a před každým jejich použitím aplikujte do délek přípravek na ochranu vlasu před horkem.

Udělejte si uzel

Nedbalý, messy drdol frčí. Vlasy rozčešte, prsty je načechrejte a pracujte s nima, jako byste si dělala vysoký culík. Pak ale vlasy stočte do nedbalého uzlu a zafixujte je zakroucenou gumičkou ve tvaru telefonního drátu. Skvěle účes udrží a přitom je nenápadná.

"Namačkejte" si rychlé vlny

Nemáte čas si natáčet lokny? Nastříkejte do vlasů tzv. beach wave nebo solný sprej. Předkloňte se a mačkejte si rukama vlny směrem k hlavě. Když se pak narovnáte, budou vlasy plné objemu a s messy vlnami jako od moře.

 

 

  6:00,  aktualizováno  24. března 18:15