Mobilní telefon, co umí téměř vše, už není žádnou žhavou novinkou. Pokud ale chcete být neustále v obraze, nesmí vám uniknout žádný nový drb, toužíte po postavě jako světová modelka, pak se rozhodně vybavte vychytávkou v podobě super chytrých hodinek, které umí snad vše.

Mít styl, dnes už není pouze o hezkém a trendy oblečení a perfektním make-upu, jak by se mohlo zdát. Aktuálně se totiž na předních příčkách oblíbenosti těší hlavně moderní doplňky, především pak z řad technologických vychytávek. 

Právě proto je k dostání široká škála chytrých mobilů, hodinek a bezdrátových sluchátek z perfektně čistým zvukem a dlouhou výdrží. Jestli vám chybí jedna z výše zmíněných nezbytností současnosti, pak si nenechte ujít žhavou novinku, která ovládne v brzké době český trh.

Hodinky z dílny Huawei mají styl!

Hodinky z dílny Huawei mají styl!

Postava bohyně

Jste spíše lenivější, dokopat se k nějakému sportu je nad vaše síly? Pak právě vám přijdou vhod hodinky, co nahradí osobního trenéra. Už se tak nebudete muset trmácet autobusem do fitness centra, utrácet našetřené peníze za lekce cvičení. Nové hodinky Huawei Watch GT 2 Pro a Huawei Watch Fit disponují aplikací odborného sportovního tréninku. Nezáleží, zdali jste úplný začátečník či pokročilá sportovkyně. 

Hodinky nabízejí všechny formy cvičení. Poskytují profesionální a efektivní trénink tak, aby se snížilo riziko zranění. Na displeji uvidíte názorné animace, jak jednotlivé cviky správně provádět. Plně tak zastupují drahého trenéra. Disponují také komplexní zpětnou vazbou, takže uvidíte, jak se vám na cestě za vysněnou postavou daří. Navíc dokážou monitorovat před sto druhů sportů. Kromě toho, jakmile budete delší dobu sedět, vyzvou vás k aktivitě, což je skvělé, nemyslíte?

Chytré hodinky Huawei Watch Fit kombinují nejlepší tréninkové funkce.

Chytré hodinky Huawei Watch Fit kombinují nejlepší tréninkové funkce.

Důvody, proč si chytré hodinky ihned zamilujete

Sklíčko hodinek Huawei Watch GT 2 je safírové a vyznačuje se vynikající odolností proti škrábancům, takže budou stále vypadat jako nové. Titanové tělo skvěle odvádí teplo a je maximálně odolné, vhodné i pro alergiky, kterým při užívání běžných typů hodinek hrozí vyrážka. 

Poskytují vynikající vizuální dojem, zrcadlový displej je zároveň velmi dobře čitelný i na přímém slunci. Na ciferníku o průměru 44 milimetrů je možné si nastavit přes 200 různých motivů pro měření času, které uspokojí vkus každého uživatele.

Huawei Watch GT 2 Pro představují mezník ve vývoji chytrých hodinek.

Huawei Watch GT 2 Pro představují mezník ve vývoji chytrých hodinek.

Podporují také GPS s přesným určením polohy a obsahují asistenta pro pohyb v přírodě – Upozornění na špatné počasí podle barometru, Fáze měsíce, Příliv/Odliv, Určení cesty domů a další. Samozřejmostí jsou různé možnosti notifikací, hudební přehrávač, informace o počasí, měření okysličení krve a sledování stresu. Hodinky navíc vydrží při plném nabití až dva týdny bez přísunu energie.

Tip: Hodinky z dílny Huawei budou zajisté skvělým dárkem pro vašeho miláčka. S takovým dárkem se rázem stanete nejlepší přítelkyní pod sluncem. 

Chytré hodinky budou elegantním doplňkem každého outfitu

Chytré hodinky budou elegantním doplňkem každého outfitu