Jedete v metru, když najednou přistoupí dívka s růžovými vlasy. Nemůžete z ní spustit oči, stejně jako vaši spolucestující. Chcete i vy vyniknout v davu a vyzkoušet trend barevných vlasů?

Nezáleží na tom, jakou barvu si vyberete, důležité je, aby ladila k vašemu stylu a barevnému typu. Sáhněte po takové, která podpoří barvu očí a vedle níž bude vaše pokožka působit opáleným dojmem. Rozhodnout se můžete například podle známého rozdělení barevných typů: jarní, letní, podzimní a zimní.

Jarním typům sluší nejvíce světlé, pastelové barvy jako je lososová, broskvová nebo tyrkysová. Letní typy vyniknou nejlépe ve výraznějších růžových, modrých nebo citronových odstínech. Žlutá, i když o něco tlumenější, sedne i podzimním typům, stejně jako tmavě zelená nebo teplá fialová. Neonové odstíny jako růžová, modrá nebo fialová krásně rozzáří zimní typy.

V momentě, kdy si vyberete tu pravou barvu, stačí sáhnout po kvalitním produktu, který vlasy obarví sytým barevným odstínem. Skvělých výsledků dosáhnete s postupně se vymývajícími barvami Colorista Washout od L’Oréal Paris. Celá řada nabízí čtrnáct různých odstínů, které vydrží tři až patnáct umytí, záleží na jednotlivých barevných variantách.