Na trhu se objevuje už dlouhé roky, i přesto je bronzer stále opomíjeným zkrášlovadlem. Což je velká škoda. Díky němu totiž získáte krásnější a opálenější vzhled. Podívejte se, k čemu všemu lze bronzující produkt využít.

Pro zvýraznění opálení

Jak už sám název napovídá, bronzery slouží především ke zvýraznění opálení. I ženy, jejichž pleť působí jako z porcelánu, budou po aplikaci bronzeru vypadat, jako by se právě vrátily z exotické dovolené. Pudr se zlatým nádechem oceníte zvláště v letních dnech, kdy trávíte celé dny na slunci. Postačí pár tahů štětcem a rázem máte přirozeně krásnou tvář. Efektně působí v kombinaci s rozjasňovačem v odstínu rose gold.

Kosmetický tip: Bronzer nemusíte používat pouze k líčení obličeje. V nabídce naleznete také výrobky určené na tělo. Drobnými třpytkami zvýrazněný dekolt je nesmírně sexy, upoutá nejeden mužský pohled.

Třpytivý pudr na obličej a tělo, 1150 Kč

Třpytivý pudr na obličej a tělo, 1150 Kč

Ke stínování tváře

Konturování je mezi světovými celebritami oblíbeným stylem líčení. Slouží především k optickému pozměnění rysů tváře. Bronzer dokáže vytvořit menší nos, atraktivnější lícní kosti či plnější rty. Mohlo by se zdát, že konturování je složitá záležitost. Není tomu tak. Stačí si uvědomit tvar obličeje a promyslet, jakého efektu chceme docílit. Pak už se můžete pustit do uměleckého díla s pomocí bronzeru. Pokud jste v tomto směru nepolíbená, internet vám pomůže. Na YouTube naleznete nespočet šikovných návodů, jak na trendy stínování obličeje.

Univerzální líčidlo

Pudr ve zlatém odstínu lze využít i jako oční stíny. Bronzové odlesky lichotí především majitelkám zelených či hnědých očí. Tekutou formu bronzeru, bronzer v tužce, můžete aplikovat také na rty. Pro atraktivní opálený vzhled přidejte pár kapek tekutého bronzeru do make-upu či denního krému.

Rada na závěr: Neostýchejte se aplikovat bronzer v čase, kdy nejste opálená. Pleti dodá zdravější barvičku.

Témata: YouTube