Pohodlné a ideální pro každou příležitost. To jsou milované „boyfriendy“. Občas si ale lámeme hlavu, jak je zkombinovat, abychom se v nich neutopily a byly dostatečně sexy. Vyzkoušejte naše tipy a budete za hvězdu. Kdekoliv a kdykoliv.

Poznáte je na první pohled podle sníženého sedu, širokých ohrnutých manžet a rovného střihu. Sem tam se objevuje i díra. Jejich ledabylý střih ještě podtrhuje nepatrné zkrácení. Hodí se spíše na volný čas, ale s vhodnými doplňky se v nich neztratíte ani na party.

Jednoduchý model pro každodenní nošení. To jsou džíny v kombinaci s obyčejným jednobarevným tričkem a dlouhým cardiganem. K tomu si můžete dovolit například oranžové boty nebo stříbrný městský batoh.

Městská holka

Přes den vám postačí pohodlné tričko, které ležérně zastrčíte do kalhot. Pak už stačí jen přehodit sako nebo bundu a obout tenisky. Místo tenisek můžete zvolit oxfordky, nebo oblíbené slip-on, ať už obyčejné jednobarevné, s potiskem nebo třeba s mašlí. 

Pro drsňačky se hodí motorkářské boty a upnuté tílko nebo tričko.

Rocková princezna

Pokud chcete dosáhnout poněkud rockovějšího vzhledu, sáhněte po kotníčkových botách v motorkářském stylu a k nim si vezměte upnuté tílko nebo crop top, který odhaluje pupík. Efektní je i černý rolák nebo průsvitné tričko. Večer, když se ochladí přijde vhod i křivák nebo baloňák. 

Móda se vlastně oklikou vrátila k absolutní klasice - džínám Levi’s 501.

Královna večera

Nejelegantnější a nejvíce sexy je kombinace boyfriend džín s lodičkami či páskovými botami na podpatku. U zkrácených délek se nebojte upoutat i jejich výraznějším provedením. Tady je možné zvolit téměř jakýkoliv vršek. Například košili asymetrického střihu, která bude přesahovat pas, saténovou či krajkovou košilku nebo top s volány nad pupík.