Sněhule, pohorky, nebo kozačky? Všechny i holínky!

Každá slečna si přeje mít obrovský šatník a botník, kam se vejdou všechny její milované nadčasové kousky. Takový šatník se „buduje“ i několik let, protože si většina nemůže pořídit od základu všechny nové věci.

Jak víte, boty jsou základ každého outfitu. Bez nich nikdy a nikdo nevyhází z domu. Jaké základní kousky se vám teď budou v botníku hodit?

Sněhule jsou nejlepší volbou do města když zrovna není sníh, protože jsou většinou s kožíškem, nebo jinou ozdobou, na kterou se sníh krásně nalepí a pak má člověk pocit, že nese na nohou deset párů bot. Další skvělou volbou jsou holínky. Do těch člověk vleze, když je venku „břečka“ a zrovna se nemůže rozhodnout jestli ideálnější budou kozačky, nebo právě ty sněhule.
Každá slečna má kozačky, jsou dobré snad do každého počasí, tedy hodně slečen nosí ty samé kozačky do podzimu do jara a jsou spokojené, ale letošním HITEM jsou jednoznačně pohorky! Mnozí je nosí pouze na horách, když se potřebují přemístit z hotelu na sjezdovku, ale právě letos si máte možnost pořídit cool pohorky, které budete s radostní nosit i do města.