Perfektní tělo - to chcete mít pořád, nejenom v létě. Vyhlaďte ho a dejte už konečně vale nehezkým pomerančům!

Masírujte nasucho


Fíglem, který výborně působí na uložený podkožní tuk, ale hlavně na detoxikaci a odstranění toxinů z těla je masáž pokožky nasucho kartáčem z přírodních vláken. Ideální je to dělat vždy ráno, krouživými pohyby směrem k srdci. Kůže se prokrví, zrychlí se tok lymfy a uvidíte, že při pravidelném praktikování brzy přijdou také výsledky. Doporučujeme se pak vysprchovat a pokožku natřít zpevňující péči, účinek se tak tím ještě podpoří.

Zkuste jógu


Většinou ta nejjednodušší řešení jsou těmi nejúspěšnějšími. Cvičení jógy vás nejenom skvěle zklidní, harmonizuje a také rýsuje tělo, ale díky němu opět dochází ke zrychlení krevního oběhu. Také tím, že budete cvičit, tak se tělo "přepne" i do jiného režimu - budete pak pohyb potřebovat a nebudete mít tolik chuť na nezdravá, hodně solená a tučná jídla, po kterých celulitida také vzniká.

Odplavte toxiny


Odstranění toxinů z těla napomůžete i pravidelným dodáváním tekutin. Pokud nepijete, je organismus unavený, při dehydrataci nedochází k vylučování odpadních produktů z těla, které způsobují poškození buněk a také hromadění podkožního tuku. Pořiďte si proto některou z krásných designových lahviček a noste ji pořád s sebou. Tak budete mít o svém pitném režimu přehled a bude i šetřit přírodu. Navíc pití zahání chuť na sladké.