Záleží vám na tom, jak se chováte ke svému okolí a přírodě, a zároveň kladete důraz na to, co používáte ve svém každodenním životě?

Chcete své pleti dopřát přírodní péči, ale nevíte, kde začít a jaké produkty zvolit? Vybrali jsme pro vás 4 kousky přírodní kosmetiky, které budete chtít!

Kompaktní pudr


Chcete mít celý den příjemně sjednocenou matnou pleť? Vyzkoušejte bio a veganský kompaktní pudr v odstínu Sand. Je lehký a krásně zmatní každou pleť.


Korektor


Potřebujete zakrýt nějakou nedokonalost pleti? Pro přírodní korektory od Couleur Caramel žádný problém! Ať už potřebujete maskovat kruhy pod očima nebo nemilé pupínky, tady si vyberete. V nabídce najdete různé druhy od lehkého až po silné krytí. Krémové korektory jsou výživné a hodí se i pro citlivou pokožku. 

Maska na rty Lip Mask


Často na ně zapomínáme, ale i vaše rty potřebují speciální péči! Zkuste třeba masku Henné Organics Lip Mask bez parfemace a éterických olejů, která je vhodná i pro citlivé rty.


Tělový olej Matcha proti celulitidě


Pokud bojujete s celulitidou, určitě oceníte Tělový olej Matcha proti celulitidě, který slouží nejen k její redukci, ale také jako prevence. Anti-celulitidní účinek má díky extraktu z chilli papričky v kombinaci s japonskou zelenou matchou a mikrořasami, jež pomáhají chránit proti znečištění pokožky.