Oblékněte českou značku sportovního oblečení pro pozitivní ženy, které se nebojí jít proti proudu, pro které je sport nedílnou součástí života a život milují!

LASOUL to je česká značka dámského oblečení, za kterou stojí Martina Prokopová, máma Elly a manželka světového cyklisty Michala Prokopa. Funkční, stylová a hlavně ženská, tak by se daly vystihnout rysy této značky.

 

„Impulsem k založení vlastní módní značky sportovního oblečení LASOUL byla nedostatečná nabídka sportovní módy na trhu“ zmiňuje Martina Prokopová, zakladatelka LASOUL. Jelikož Martina žije s jedním z nejúspěšnějších cyklistů u nás Michalem Prokopem a tak doslova žijí sportem, uvědomila si, že ženy opravdu nemají na výběr hezká, stylová trika, která jim budou sedět i střihem.

 

 

Tato móda není jen o vzhledu, trika jsou z funkčního materiálu, který skvěle odvádí pot a v bederní části je umístěna kapsička na drobnosti. Tudíž s triky LASOUL můžete vyrazit jak na kolo, tak na brusle, koloběžku, nebo si i zaběhat.

Aktuálně jsou dostupná trika v pěti různých vzorech s krátkým a dlouhým rukávem. „Již chystám kolekci na příští rok, která nabídne rozšíření o další super kousky, těšte se,“ sdělila Martina.

Koupíte zde: www.lasoul.cz

@lasoulcloathing

 

  0:06,  aktualizováno  24. března 2019 14:25