Že je zdravíčko pouze na tváře? Ano, ale dokáže toho mnohem víc!

Rozjasní obličej

Pokud jste málo spala nebo prostě nemáte svůj den, když sáhnete po správném odstínu tvářenky, nemusíte se ani moc líčit, když však nanesete barvu na líčka, získáte okamžitě svěží, odpočatý vzhled. Jaké odstíny to dokážou? Vybírejte si barvy do oranžova nebo do růžova, či kombinaci obou odstínů. Krásný svěží odstín jako po milování má například evergreenová tvářenka s odstínem Orgasm od NARS. Má přesně tu správnou barvu a obsahuje i speciální rozjasňující složky, díky kterým hned budete vypadat, jako byste si pospala více hodin.

Vymodeluje tvář

U tvářenky záleží na tom, kam ji nanesete. Pokud chcete obličej opticky zúžit, aplikujte ji na hranu licních kostí, směrem k uchu. Pokud máte obličej úzký, naneste tváženku na "jablíčka", tedy na nejvyšší místa na tváři, když se usmějete.

Poslouží jako oční stíny

Fantasticky, zejména když je pleť opálená, bude vypadat, pokud tvářenku použijete na horní víčka. Když ladí tváře s očima, vypadá to opravdu krásně. K tomu líčení doplňte tenkou černou tekutou linkou, černou řasenkou.

Dodá barvu rtům

Pokud používáte krémovou tvářenku,  využijte ji také jako rtěnku - vklepejte ji jen prsty. Jde to také udělat s pudrovou tvářenkou. Musíte však nejprve rty přetřít balzámem na rty a pak vklepávat pigment - tedy tvářenku. Mastný poklad barvu zafixuje a udrží tam, kde má.

  16:23,  aktualizováno  24. března 2019 15:09