Buďte letos za hvězdu a rozzařte se zlatými odlesky na party, k vánoční tabuli i na oslavu konce roku.

Kovové líčení, zejména na očích, je tuto sezónu hit. Žádné nevypadá tak luxusně, slavnostně a nepřehlédnutelně, jako to zlaté. Jak na to?

Zlaté oči


Nejkrásnějšího efektu dosáhnete, když použijete krémové nebo tekuté oční stíny, které působí jako tekutý kov. Můžete si s nimi namalovat linku nad horní řasy nebo líčidlo použít na celé víčko. Nikdy barvu nepoužívejte na spodní část oka, bude to jinak působit uměle. Vše zkombinujte s černou řasenkou.

Zlatá na rtech


Krásně vypadá, pokud rty namalujete například rudou nebo tmavě vínovou rtěnkou a teprve nakonec, do středu rtů, pak jemně vklepete prsty zlatý lesk nebo tekutou zlatou rtěnku. Rty budou působit plněji a sexy. S dalším líčením to ale nepřehánějte. Jeden výrazný detail úplně stačí.

Zlaté nehty


Kovové nehty ve zlatě jsou pecka. Nejlépe to vypadá na krátkých délkách. Použijte vždy dvě vrstvy laku a lakujte opravdu precizně. Zlatá potřebuje dokonalý vzhled a s tím souvisí i upravené nehty - bez suchých kůžiček, záděrů. K tomu pomůže Nail Cuticle Remover - speciální gel, který suché kůžičky "rozpustí" a stačí je jen pak jemně odstranit třeba pomerančovým dřívkem.