Nejkrásnější roční období se blíží mílovými kroky. Buďte připravena a v plné kráse!

Zkuste peeling


Po dlouhé zimě je pleť unavená a zašedlá. S tím vším a se suchou kůží si poradí mechanické peelingy, které obsahují brusné částečky, které pleť promasírují, odstraní odumřelé kožní buňky, zjemní pleť a dodají ji zdravou, zářivou barvu. Pracujte s nimi však opatrně a kůži nedřete. Stačí si udělat peeling jednou, maximálně dvakrát týdně.

Hydratujte


Jestliže pleť potřebuje dostatek vody po celý rok, nyní ještě více. Ideální je si pořídit hydratační sérum s kyselinou hyaluronovou, která působí do hloubky, navazuje na sebe vodu a krásně pleť vyhladí a rozzáří. Krásně se toto sérum kombinuje s pleťovými olejíčky, které pleti dodají výživu, vitamíny a pleť je po nich prostě nádherná!

Sáhněte po masce


Maska je prostě zázrak, který pleti do pár minut to, co potřebuje. Ideální na toto předjarní období jsou rozjasňující, hydratační nebo vitamínové masky. Stačí deset minut. Maska bude ještě lépe působit, když si ji aplikujete ve vaně (kdy je vzduch teplý a vlhký) a budete s ní odpočívat. Pleť tak lépe vstřebává všechny potřebné látky.

Nezapomínejte na tvářenku


Rychlý trik s velkým efektem? Použijte na líčka tvářenku. Růžová, korálová nebo meruňková barva okamžitě vykouzlí odpočatý a zdravý vzhled! Doporučujeme krémovou texturu, která vypadá přirozeně a stačí ji jen prsty vklepat do pokožky.

  12:11,  aktualizováno  24. března 18:16