Budete s ní vypadat a působit nádherně - jak v líčení, tak v manikúře. Cesta jasná - be pink!

Na očích


Stíny v jemných rozkvetlých tónech sakur vám dodají romantický vzhled. Růžová na víčkách nepůsobí vůbec kýčovitě. Nádherně vypadá, když se zkombinuje s černou linkou – buď klasickou tekutou nebo tenko linkou s černou tužkou na oči. Pak už jen pro rozjasnění stačí dotek bílého nebo smetanového perleťové očního stínu do vnitřních koutků, zakončit vše černou řasenkou a je hotovo!

Na rtech


S růžovou na rtech si můžete vyhrát, třeba po příkladu jarních přehlídek Chanel, kde modelky nosily nude líčení zkombinované s matnou, výraznou rtěnkou v odstínu magenta nebo chcete-li ve fuchsiové barvě. Tento odstín nádherně rozzáří celý obličej a je to skvělý kompromis mezi klasickou růžovou ( která ne každému sluší) a červenou rtěnkou.

Na líčkách


Tvářenka dokáže divy. Jestliže vypadáte unaveně nebo je vaše pleť zašedlá, pak sáhněte hned po ní. Pokud máte mastnější pleť, tak sáhněte po pudrové tvářence, sušší pleti ale více sedí krémové textury, které můžete do pleti skvěle zapracovat jen prsty. Nic však nepřehánějte a raději s množstvím tvářenky šetřete – musí na tvářích působit přirozeně, jako vaše vlastní barva.

Na nehtech


Jemně růžový lak letí. A aby ne, když jeho mánii odstartovala vévodkyně ze Sussexu – Meghan, které královský protokol nedovoluje nosit výrazné barvy laků na nehtech. Tomuto trendu se také říká "ballerina nails" – tedy nehty k mléčně – růžové barvě, které připomínají baletní špičkovky. Barvu volte krémovou, bez perleti. Ta působí luxusně a nehty velmi upraveně.

 

  7:57,  aktualizováno  30. března 14:03