Šípkový olej dokáže s vaší krásou hotové zázraky - proto na něho přísahají i Victorie Beckham, Kate Middleton i Miranda Kerr!

Omlazuje

Oranžově zbarvený olej je přímo nabitý velkým množstvím aktivním látek. Obsahuje velké množství antioxidantů, vitamínů, minerálů a mastných kyselin, které dokážou pleť rozjasnit a vyhladit. Zvláště vitamíny A, E a C, stejně jako protizánětlivé mastné kyseliny, působí stárnutí a proti vzniku pigmentových skvrn.

Zmenšuje póry

Pokud vás trápí rozšířené, viditelné póry, tak šípkový olej si poradí i s nimi. Je to vlastně taková přírodní podkladová báze pod krém a make-up. Pleť vyhladí, rozjasní, vyživí, a tak bude i make-up vypadat na pleti dokonaleji. 

Působí na jizvy 

Protizánětlivé mastné kyseliny a vitamíny A a C bojují nejen proti vráskám a pórům. Při pravidelné aplikaci na jizvy (např. po akné) jsou pak méně viditelné a plošší, protože ingredience obsažené v šípkovém oleji mají vliv také na tvorbu kolagenu v kůži. 

Je multifunkční

Šípkový olejíček je skvělý nejenom jako péče o pleť  - na vlhkou kůži ho můžete použít místo krému, ale pár kapek i jako sérum pod krém. Vynikající je také na výživu suchých kůžiček okolo nehtů - stačí jen kapku do nich pravidelně vtírat. Výborně ale také vyživuje suché konečky vlasů, které mají tendenci se třepit.

  12:48,  aktualizováno  24. března 2019 14:56