Každý den je jiný. Někdy letí jako střela, jindy je volnější. Jak si skvěle nalíčit oči, když spěcháte nebo když naopak máte času dost?

Když máte:

1 minutu:

Oční stín naneste jedním tahem prstem na každé víčko. Nejlépe se tak nanáší krémový - neodpadává a okamžitě dobře drží. Pak už jen použijte pár tahů řasenky. Je hotovo.

3 minuty:

Zkuste pouze oko pouze obkroužit tužkou. Na denní nošení se skvěle hodí tmavě hnědá. Není tak tvrdá jako černá a sluší všem. Ideální jsou automatické tužky, které není potřeba strouhat a tím se zdržovat. V létě vypadají hezky i barevné tužky - odstíny, tyrkysové i zelené. Pak už jen použijte černou řasenku.

5 minut:

Na celé oční víčkou použijte neutrální oční stín - třeba krémový nebo světle hnědý. Pak si na pomoc vezměte tekutou oční linku, skvěle vypadá černá. Dobře se pracuje s linkou ve tvaru fixu. Linku veďte těsně u linie horních řas. Nebude se vám třást ruka, pokud loket opřete o stůl a budete při malováním hýbat pouze zápěstím. Linku protáhněte směrem nahoru a ven i přesvnější koutek. Pak líčení zakončete několika vrstavami černé řasenky.

10 minut:

Víčka připravte na líčení nanesením podkladové báze. Na pohyblivé víčko naneste střední intenzitu očního stínu. Pokud se líčíte například modrou, tak víčko vymalujte středně modrou. Tmavší stín (tedy tmavě modrou) naneste k linii řas a do ohybu oka. Na stíny naneste k horním řasám linku. Může být tekutá i klasickou tužkou. Řasy vytvarujte kleštičkami  a teprve pak použijte černou, velmi zvýrazňující řasenku.