Chladné období si žádá speciální péči.

Multifunkční olej


Jedna jediná lahvička v sobě ukrývá neskutečný poklad. Tyto oleje lze používat jak na pleť - místo denního nebo nočního krému, ale také je přimíchat do péče a udělat si z ní více výživnou. Skvěle olej oceníte i na péči o celé tělo, například místo tělového mléka a na suchá místa, jako jsou třeba lokty nebo kolena. A pokud máte z mrazu nebo od čepice vysušené a poletující vlasy, stačí pár kapek oleje promnout mezi dlaněmi a vlasy jemně uhladit.

Lanolínový balzám


Používá se hlavně na rty - má texturu podobnou jako je vazelína, ale přitom je čistě přírodní - jedná se totiž o tuk z ovčí vlny. Nejenom ale, že po něm budou rty nádherně hebké, vláčné a také chráněné před zimou a mrazem, můžete ho použít také na odřený nos. Výborně totiž hojí. Pokud vás trápí suché nehtové kůžičky, vetřete jemný balzám také do nich.

Pleťový mist


Pečující vody ve spreji nejsou jen doménou letních měsíců. Vaše pleť je ocení i nyní. Jsou výborné na dodání okamžité hydratace a zklidnění, když vaše pleť pne v důsledku mrazivého počasí nebo když jste dlouho v přetopené místnosti. Misty jsou také skvělou přípravou pleti před nanesením pečujících olejů - ty se tak lépe a hlouběji do pleti vsáknou a olej pak na ní nezanechá mastný film.