Počasí se mění - vytěžte z něho maximum pro svůj vzhled!

Když prší

Vlhký vzduch pleť miluje - díky tomu se tolik nevysušuje a zůstává výborně hydratovaná. Pokud prší, používejte místo krémů a mlék oleje. Díky vlhkosti se lépe vstřebají do pleti, ale také do pokožky těla a do vlasů. S oleji však šetřete a nepřehánějte to. Pleťových olejíčků stačí jen několik kapek na celou tvář i krk a do konečků vlasů také.

Když svítí slunce

Zářivé paprsky nejsou pouze škodlivé, jak se o nich většinou mluví a píše, jsou pro naše tělo velmi důležité, protože díky nim se vytváří v těle vitamín D, který má vliv na zdravé kosti. Díky slunečním paprskům kůže také krásně zhnědne a vypadá zdravější. Abyste však bronz mohla získat bezpečně, používejte opalovací přípravky s vysokým ochranným faktorem, které však v sobě mají látky, které podporují tvorbu kožního barviva melaninu, takže i když jste chráněná, budete opálená.

Když fouká vítr

Sexy vlasy? Ano, jako z pláže. Kombinace soli a větru vytvoří ve vlasech nedbalý, messy objem a matný vzhled. Ve na pláž nemusíte, stačí jen aplikovat stylingové přípravky na beach waves a vydat se ven. Vítr si z vlasy pohraje a vytvoří v nich zajímavou strukturu a načechrá je. Nezapomeňte si ve větru udělat i selfíčko - poletující vlasy na fotce vypadají fantasticky!

  5:40,  aktualizováno  24. března 2019 15:04