Zapomeňte na podzim na nudné líčení! Místo tmavých barev zvolte nejžhavější podzmní hit barevné oční linky. Jak na to?

Proč zvolit barevnou linku?

Barevná linka je velmi snadným způsobem, jak rychle a efektně rozjasnit celý vzhled a být originální. Stačí jedna linie a oko se opticky otevře a působí to, jako byste měla barevné oční stíny. Navíc barevnou linkou můžete skvěle zvýraznit svoji přirozenou barvu očí.

Jakou barvu?

Na přehlídkách se návrháři barev nebáli. Zářivě růžová, tyrkysová, oranžová, fialová, červená, žlutá. Že je to bláznivé? Na první pohled ano, ale přitom to vypadá tak krásně. Záleží, však, jak barevnou linku nanesete a kam. Linky se nosí hlavně tekuté, ale chybu neuděláte ani pokud si ji namalujete tužkou - ta vypadá zase o něco přirozeněji.

Jak na to

Aby by efekt co nejdokonalejší, zvolte ostatní líčení nude  - tedy nenápadné. Základem je perfektní pleť. Tu sjednoťte rozjasňujícím make-upem a nezapomeňte ani na korektor. S ním zakamflujte kruhy pod očima a všechny nedostatky - žilky, červená místa, flíčky. Nezapomeňte upravit obočí, barevné linky s ním budou hezky ladit. Tekutou linku pak veďte různými způsoby - například jen na horní víčko, na horní i dolní víčko, kdy pak linka půjde došpičata směrem ven. Linka může vést i mimo linii řas, jen v půlce horního víčka. Pak si namalujte řasy černou řasenkou.

  8:17,  aktualizováno  24. března 2019 14:35