Máte první schůzku s "panem božským?" Pak to chce pořádný update vzhledu!

Celé tělo do hladka!

Jasně že po prvním schůzce s ním asi neskončíte v posteli, ale je dobré být připravena na každou situaci. Co když se dotkne vaší nohy nebo když zvednete paže  - vše musí vypadat dokonale a také se díky tomu budete cítit i sebevědoměji.

Vrstvěte vůni

Podle vůně si vás bude pamatovat. Parfém však musí být jemný, ale rafinovaný. Jednou vůní byste měla vonět celá. Když má totiž jinou vůni váš deodorant, jinak voní tělové mléko a jinak voňavka, tak se pak se pak tyto vůně přes sebe budou bít. Lepší je zvolit si jednu vůni a mít od ní vše - deodorant ( popřípadě deo bez vůně), tělové mléko, parfém a nastříkat si vůni i do vlasů.

Objem a vlny do vlasů

Muži milují rozpuštěné, zvlněné vlasy. Umyjte si je, dejte si do nich pěnové tužidlo a vyfoukejte je. Pak je můžete natočit buď kulmou nebo zkuste čelenkovou metodu, kdy prameny obtočíte okolo čelenky a jdete spát. Ráno, když čelenku sundáte, budete mít nádherné, plné a lesklé vlny.

Nepřežeňte to s make-upem

Na první schůzce přece nechcete nikoho vyděsit, takže šetřete s barvami. Dbejte na krásnou, bezchybnou pleť, kterou docílíte rozjasňovacím make-upem nebo BB krémem. Pak už jen postačí černá řasenka, trocha tvářenky a jemný lesk na rty. Více toho opravdu nebudete potřebovat.