Jaro je v plném proudu. Jak je na tom vaše pleť? Trocha rozjasnění a energie ji nikdy neuškodí!

Zkuste goji

Malé, oranžové sušené plody nejen, že dobře chutnají, ale jsou přímo nabité antioxidanty, které vyživují pleť zevnitř a dodávají ji potřebné vitamíny a minerální látky. V Asii se tyto plody odpradávna používají jako účinný přírodní prostředek k omlazení. A jak kustovnici užívat? Lžičku sušených plodů můžete zalít horkou vodou a udělat si čaj, kdy pak po vypití plody sníte. Nebo je můžete přidat do jogurtu nebo do smoothie. Ještě lépe chutnají, pokud je na pár minut namočíte do vody.

Vsaďte na detox pleti

Velmi moderní v péči o pleť je detoxikační kosmetika. Speciálně sestavené složení výrobků pomáhá urychlovat odstraňování látek vylučovaných kůží - toxinů a mazu. Pleť je pak čistější, zdravější a rozjasněnější. Ideální je čas je od vhodné si udělat celou detoxikační kúru pleti, to znamená - pořídit si výrobky na detoxaci z jedné řady a od jedné značky. Od čistění až po péči. Proč? Výrobky na sebe totiž totiž navazují a doplňují se. Účinek tak bude vyšší. Detoxiakční výrobky zakoupíte například u značek Dermacol, Yves Rocher, Juvena aj.

Hlavu dolů!

Je to velmi jednoduché, ale přitom tak účinné - cvičení, u kterých je hlava dole. Taková pozice svíčky, most nebo stojka dokážou velmi účinně prokrvit pleť obličeje a dodat mu zdravou barvu, navíc je to skvělý prostředek proti stárnutí. Doporučujeme proti chodit na jógu nebo přímo zkusit fly jógu - kdy se cvičí se speciálními látkovými popruhy, kde často visíte i hlavou dole. Zpočátku vám to může připadat nepřirozené, ale po pár lekcích uvidíte, kolik energie budete celkově cítit.

  12:40,  aktualizováno  24. března 2019 15:59