Správné odlíčení, péče a používání chytrých kartáčů na obličej dokáží divy!

Chcete mít zdravou a krásnou pleť? Kdo by nechtěl, že? Chodíte na kosmetiku, používáte speciální krémy, ale pořád to není ono. Příčinou často bývá nedostatečné odličování a čištění pleti. Jak na to? Představujeme vám 5 kroků, při jejichž pravidelném dodržování si vytvoříte příjemnou rutinu. Navíc díky kartáčku LUNA fofo bude čištění pleti snadné a zábavné! A na vaší pleti to bude znát.

1. Odlíčení očí

Svoji odličovací proceduru začněte vždy odlíčením očí. Použít můžete třeba micelární vodu nebo specializované odličovače na oči. Máte voděodolné líčení? Nepodceňte to a využijte kvalitní odličovací prostředky určené přímo pro tento druh líčidel. Oči tak odlíčíte snadno a rychle.

2. Odstranění make-upu a nečistot

Druhým krokem je odstranění make-upu a nečistot, které se vám během dne na pleti usadí. Zejména pokud žijete ve městě. Tenhle krok nepřeskakujte ani v případě, že jste se zrovna nenalíčili. Tato část je důležitá pro to, aby se vám póry nezanášely a zůstávaly čisté. Nezapomínejte ani na ranní čištění pleti. Je sice bez make-upu, ale nečistoty se tam ukládají i přes noc. Buďte poctivé, vaše pleť se vám odvděčí.

3. Osušení obličeje

Obličej si po odlíčení osušte. Ale pozor, nepoužívejte ručník, ve kterém se mohou držet bakterie, i pokud ho denně měníte. Raději použijte jednorázové kapesníčky, které hned vyhodíte. Pleť osušujte jemně, přiložením kapesníčku a poklepem, žádné drhnutí ručníkem, které pokožku jen podráždí.

4. Použití čisticího sonického kartáčku

Chcete mít krásnou pleť, zbavit se akné, nepříjemných černých teček a jiných pleťových problémů? Vsaďte na pravidelné čištění pleti sonickým kartáčkem. Díky němu totiž pleť vyčistíte opravdu hloubkově. S novinkou Foreo Luna Fofo navíc budete přesně vědět, jak o svou pleť pečovat. Díky propojením s aplikací totiž umí analyzovat vaši pleť a vybereme vám personalizovaný čisticí program přesně pro potřeby vaší pleti. No není to paráda? Stačí si do mobilu stáhnout aplikaci (v angličtině), zapnout bluetooth a je to, svoji osobní „kosmetičku“ máte pořád po ruce. Díky roztomilému malému rozměru Foreo Luna Fofo hravě sbalíte i na dovolenou. A co dalšího tenhle chytrý čistící kartáč umí, se dočtete i v článku #Test: Vyzkoušeli jsme chytrý čistící kartáček LUNA fofo

5. Tonizace pleti

Na závěr použijte pleťové tonikum, které pleť dočistí a uzavře póry, aby se do nich dostalo co nejméně nečistot. A máte hotovo.

A ještě něco málo navíc! Jednou nebo dvakrát týdně taky aplikujte masku vhodnou pro váš tip pleti a uvidíte, jaké se s ní budou dít divy.

  10:46,  aktualizováno  24. března 2019 14:35