A to ráno i večer!

Čistit pleť ráno i večer

Mnohem důležitější, než na pleti zkoušet stále nové a nové pečující přípravky, je jí udržovat v čistotě. Díky tomu pak výživující a hydratační látky do ní lépe proniknou a budou i lépe působit. Důležité je pleť čistit také ráno. Ve spánku totiž kůže produkuje toxiny a maz, proto je nutné je odstraňovat. Ideální je k tomu speciální houbička konjac, která se používá jen s vodou a výborně vyčistí do hloubky a rozjasní pleť.

Pečovat o oční okolí

Oční krém není doménou jen starších žen se stárnoucí pletí a s vráskami. Abyste je neměla, začněte oční krém používat už teď - postačí ale jen jemný, lehký a hydratační, který zamezí vysoušení očního okolí. Ideální je ho používat ráno i večer. Pokud je to pro vás moc, tak večer je ale opravdu nutnost!

Používat krém na nohy

Aby byla chodidla stále jemná a netvořily se na nich hrubá místa a paty nepraskaly, natírejte je denně krémem na nohy. Skvěle působí přes noc. Důležité je mít krém určený přímo na nohy, ne klasické tělové mléko, to tak silnou kůži na patách nezměkčí a nevyživí.

Vyživovat konečky vlasů

Co se u vlasů nejvíce vysušuje? Konečky. Vetřete proto do nich lehké hydratační vlasové mléko, které konce uhladí, vyživí a zamezí jejich třepení a krepatění. Do úplných konečků můžete použít dle potřeby i speciální regenerační koncentrovaná séra.

  11:20,  aktualizováno  24. března 2019 14:45