Chcete krásnou pleť jako mají slavné krásky? Známe jejich tajemství!

Začněte tím nejlepším jako Kim Kardashian


Čistá pleť je absolutní základ. Ať už si ráda vyhrajete s líčením, nebo preferujete přirozenou pleť, potřebujete, aby byla vaše pokožka čistá, zdravá a zářivá. Inspirujte se třeba rutinou Kim Kardashian, která nedá dopustit na účinky T-sonic pulzace a jemnost silikonových štětinek kartáčku LUNA 2. K čisticímu kartáčku nově pořídíte i pomocníka – čisticí mikropěnu, která se na pleti promění v jemné mikrobublinky, efektivně a něžně čistící pokožku do hloubky. O pleť zároveň pečují aminokyseliny a vitamín E, který ji udržuje hydratovanou.

21.února 2019 v 22:07, příspěvek archivován: 30.března 2019 v 14:02


Mějte oči otevřené


Celá řada výzkumů ukazuje, že oči jsou to první, čeho si na vás lidé všimnou. Kůže v okolí očí je zároveň nejnáchylnější k projevům stárnutí a velmi se na projeví i špatná péče. Kromě správného očního krému byste se měla naučit i jeho správnou aplikaci. Velmi účinná je mikro masáž, která zmírňuje otoky, vyhlazuje oční okolí a pomáhá předcházet vzniku vrásek. Naneste oční krém na celé oční okolí a jemně masírujte. Začněte velkými oblouky od obočí až k lícním kostem a postupně je zmenšujte. Masáž zakončete pohybem dvou prstů těsně pod okem směrem ke spánkům. Lehce mázněte i vrchní víčka.

Od krku dolů


Při pravidelné péči o obličej byste neměla zapomínat na krk a dekolt, které jsou velmi často na očích a mnohdy nelítostně prozradí skutečný věk. Potřebují totiž mnohem větší péči než pokožka tváře. Kůže je zde nejen tenčí a jemnější, ale nechrání ji ani mazové žlázky, které drží v kondici kůži obličeje. Pokožka dekoltu a krku proto rychleji ztrácí elasticitu a brzy se na ní tvoří vrásky. Předcházejte druhé bradě a hrubým liniím správným držení těla a spánkem na zádech, ale také pravidelně sjíždějte čisticím kartáčkem z tváře dolů. Nezapomínejte pokožku řádně promazat krémem speciálně určeným na jemnou kůži dekoltu a na nadcházejícím jaře a v létě myslete na ochranu proti slunečnímu záření.

 

  6:06,  aktualizováno  30. března 14:03