Jak na nový rok - po celý rok. Buďte proto připravena a v plné kráse! Stačí jen včas udělat toto:

Sáhnout po masce


Silvestrovské líčení je výrazné. Vedou v něm barvy a tento rok také flitry. Proto i "podklad" musí být dokonalý - tedy vaše pleť. Krásně ji rozjasní, vyhladí a dodá ji zdravý vzhled pleťová maska. Teď, když máte více času nespěchejte a užijte si, v klidu bude lépe fungovat. Lehněte si, zavřete oči a několik minut nedělejte nic. Nebo si napusťte vanu a spojte příjemné s užitečným. Maska vám bude lépe a do hloubky účinkovat, když si před ní provedete pleťový peeling.

Zajít si do sauny


Sauna je balzámem pro kůži i pro duši. Navíc je zdravá. Nejlépe působí, když se do ní chodí pravidelně, ale i jedna návštěva je vynikající. S sebou si vezměte loofovou žínku nebo kartáč z přírodních vláken, kterými si v teple proveďte masáž celého těla. Urychlí to detoxikaci, odstraní suché kožní buňky a kůže bude vypadat krásně a bude jemná. Sauna celkově dobije baterky a dodá energii.

Udělat si doma pedikúru


K slavnostním šatům potřebujete i otevřené boty. Proto si pořádně zkontrolujte stav svých chodidel a rychle je dejte znovu do kupy. Suchou kůži na patách obruste nasucho speciální špachtlí nebo pilníkem a nezapomeňte si nalakovat nehty. Krásně vypadají ridé, tmavě modré, švestkové nebo vínové odstíny, na které pak nanesete ještě jednu vrstvu bezbarvého laku s holografickými třpytkami. Vypadá to luxusně! 


 

 

  17:02,  aktualizováno  19. března 2019 14:49