Zapomeňte na obyčejné líčení! Dnes u stromečku musíte být opravdu krásná!

Krok č.1: Sjednocujte


Pod umělým osvětlením, ve svitu svíček a světýlek si můžete dovolit více, než přes den. Sáhněte proto po středně krycím make-upu, který má však zmatňující texturu. Matná textura na pleti lépe vynikne a pleť bude působit sametově. Nezapomeňte na korektor - tím si zakryje všechny nedostatky a kruhy pod očima.

Krok č.2: Vsaďte na barvy


I zde můžou být barvy více intenzivní. Krásně vypadá kombinace červené a černé. Sytou červenou použijte na rty. Dbejte, abyste co nejprecizněji vymalovala jejich tvar. Aby vám sytý červený odstín vydržel všechny chody slavnostní večeře - přípitek, polévku, kapra i salát, doporučujeme použít dlouhotrvající rtěnku, která odolá všemu a zůstane nádherná po celý večer, aniž byste musela odbíhat do koupelny si rty přeličovat a kontrolovat. Na horní víčko doporučujeme tenkou černou tekutou linku.

Krok č.3: Blýskněte se


Nebojte se třpytek a glitrů! Tuto sezónu jsou in. Barvu sjednoťte se svým outfitem nebo se šperky. Nikdy neuděláte chybu se zlatou nebo stříbrnou, ty vypadají luxusně. Můžete je použít do středu očního víčka, na lícní kosti nebo do pěšinky ve vlasech. Sypké třpytky se lepí speciálním lepidlem k vlasům i pokožce.

  8:37,  aktualizováno  19. března 2019 14:49