Multifunkční pečující a zkrášlující zázrak, tajemství krásy Asiatek, si vydobyl své místo i nás. Je však vhodný i na zimu?

Co to je?


Je to krém, který umí několik funkcí najednou: hydratuje, pečuje, sjednocuje, rozjasňuje, chrání pleť před UV zářením. Přišel k nám z Asie, kde ženy velmi dbají o svoji pleť, protože je to tam tou největší známkou krásy. A v této uspěchané době stačí jen namazat a jít - nepotřebujete používat hydratační krém, pak nanášet make-up a ještě krém proti slunci. To všechno BB krém dokáže Navíc je po něm pleť krásně zářivá a sjednocená.

A co když mrzne?


Už delší dobu panuje zastaralý názor, že hydratační krémy se v zimě nesmí používat, že voda v pleti "zamrzne" a poškodí ji. Jenže naopak v zimě pleť hydrataci ještě více potřebuje, než jindy. Působí a ni totiž střídání teplot, teplotní šoky a tak se velmi vysušuje. Proto říkáme ano. Je možné, že ale v tomto období bude vaše pleť potřebovat ještě více výživy nebo hydratace. Proto si před aplikací BB krému na vyčištěnou pleť aplikujte několik kapek hydratačního séra nebo zkuste pleťové olejíčky. Ty budou pleť chránit před velmi silnou zimou.

S sebou na hory


BB krémy oceníte i na horách, protože mají UV ochranu. Pokud však jdete přímo na svah, doporučujeme k tomu zvolit i přímo ochranný krém s ještě vyšším UV filtrem, ideální je SPF 50. Skvělý jsou malé krémy do kapsy, které můžete aplikovat několikrát za den. BB krém vám udělá službu i večer, když se vrátíte z lyží. Nedoporučujeme ho však jako noční krém, protože obsahuje barevné pigmenty a UV filtry, které by pleť zatěžovaly a také byste měla špinavý polštář.

 

  0:36,  aktualizováno  21. března 2019 8:18