Je důležité si nástup do školy trošku zpříjemnit… A proč ne právě stylovými baťůžky?

Batohy mají spoustu výhod. Nejen že jsou trendy, ale jsou i pohodlné a vejde se do nich spousta věcí, od učebnic, až po nezbytnou kosmetiku. A navíc, už dávno pohodlné batohy nevypadají jak “popelnice” na sešity se spoustou šňůrek a odrazek. Z aktuálních nabídek stačí jen vybrat ten správný, který bude sedět k vašemu stylu.

Sportovní

Máte rádi přírodní odstíny? Tak to vám jistě udělá radost batoh Fjällräven. Mají širokou škálu různých velikostí a barev. Další z nabídky je značka Herschel, které je také známá pro jejich sportovní eleganci a pro “bezednost” batohů.

Každodenní

Pokud chcete batoh, který nemusíte každý den měnit podle toho, jaký máte outfit, zvolte jednobarevný. Například černé kožené, nebo koženkové batohy ladí téměř ke všemu, ale i jiné barvy, které nejsou tak smutné, tmavě červené, modrá, šedá nebo odstíny hnědé.

Takové batohy najdete obchodech jako zara, H&M a další… Na druhou stranu, jestli nenosíte vzorované oblečení, nebojte se si koupit vzorovaný právě batůžek.

Elegantní

Elegantní batohy mají co nejjednodušší střih a většinou jsou i v jedné barvě s drobnými detaily. Jsou vhodné i na formálnější události, kam si potřebujete vzít třeba náhradní boty a chcete, aby vám vše ladilo. 

Značkový

Značkové kousky jsou sice o něco dražší, ale zato opravdu nádherné. V případě, že hledáte něco takového, tak se podívejte na Gucci, Valentino, a další značky, které kromě kabelek, dělají právě i batůžky.  

Originální

V současné době jsou mezi mladými hodně populární značky jako Off-White, nebo Supreme nabízející neotřelé střihy.

Pravý český

Je důležité podporovat místní módní návrháře a designéry. Jednou z návrhářek je i Alex Monhart, které nabízí krásné a zároveň elegantní kousky. Další české značky najdete na stránce Freshlabels, nebo Czechdesign.

  7:00,  aktualizováno  24. března 2019 14:43