Objevte sílu barev - probuďte v sobě umělce a odvažte se kombinovat různé tóny barev.

Barevné odstíny dodají vlasům nádech jara a váš celkový vzhled povznesou tak, že budete nepřehlédnutelná!

Barevné vlasy jsou trendem již několikátou sezónu, a to v různých provedeních. Pokud máte ráda výzvu a nebojíte se změny, můžete zkusit barevné odstíny nanést po celé délce vlasů. Volba je na vás - hřívu můžete zahalit do jedné z vašich oblíbených barev nebo zkombinovat několik barev dohromady.

Další možností jsou barevné kombinace podle vzoru jednorožce, duhy nebo mořské panny. Tvoří je jednotlivé pramínky různých barev, které do sebe skvěle zapadají a tvoří dokonalý barevný celek. Různé odstíny barev naneste do konečků vlasů a lehce protáhněte směrem ke kořínkům, aby výsledek působil co nejpřirozeněji. Krásně vypadá například trojice modré, fialové a růžové barvy nebo různé odstíny modré a zelené.

Co se týká barevných odstínů nejvíce „in“ jsou letos výrazné, jasné barvy a na druhé straně také ty pastelové. Podle trendů přehlídkových mol nejvíce zazáříte ve fialové, nebesky modré, tmavě zelené nebo levandulové. Vybírejte z vašich oblíbených barev, ale zároveň nezapomínejte, aby odstín ladil k podtónu pleti a také k oblíbenému oblečení.

Pokud chcete barevný trend vyzkoušet, jsou tu pro vás postupně se vymývající zářivé barvy Colorista Washout od L´Oréal Paris ve čtrnácti jedinečných odstínech od světle modré, přes žlutou, limetkovou, fialovou až ke tmavě zelené. Jestliže ráda střídáte barvy častěji nebo chcete urychlit vymytí stávajícího Washoutu, použijte novinku Color Remover. Je ideální pro odstranění zbylých pigmentů, se kterými se setkáte především u barev s modrými a zelenými podtóny.

  0:18,  aktualizováno  24. března 2019 15:57