Vysoký culík, výrazné kočičí linky a dlouhé, husté řasy. Vizáž zpěvačky Ariany Grande je stejně ikonická jako její hity od Into You po Thank You, Next. Máme tipy, jak se namalovat v jejím stylu, přímo od její vizážistky Ash K. Holmové.
Zpěvačka Ariana Grande na galavečeru Billboard's Women in Music (6. prosince 2018)

1. Kočičí linky

Ty jsou základ. Holmová prý nejradši používá linky na gelové bázi, které se aplikují tenkým zkoseným štětečkem. Dobře funguje i tekutá linka nebo fixa, hlavně si vyberte voděodolný produkt, který drží na místě, nerozmaže se a přežije celý den i noc.

„Začněte na horním víčku a pak linku prodlužte směrem ven. Dávejte pozor, abyste ji protáhli směrem nahoru, jako kdybyste se snažili spojit vnější koutek oka a vnější konec obočí. Oči tak opticky otevřete,“ radí vizážistka.

Tip: Se základním lookem si pak můžete hrát: pro intenzivnější pohled přidejte i linku těsně podél dolního víčka, nebo to naopak celé zjemněte hnědým stínem. Na party můžete po vzoru Ariany přidat třpytivý oční stín, popřípadě sypké třpytky, které malým štětečkem nanesete podél linky nebo je rozprášíte po celém víčku.