Už žádné dilema v obchodech!

1. Nakupujte pouze s dobrou náladou

Najít perfektní plavky není nic jednoduchého. Najděte si volný den, kdy bude hezky a vy budete lačná po courání po obchodech. S výběrem vám určitě pomůže, když se před svým velkým dnem nebudete přejídat slaným jídlem, které zadržuje vodu.

2. Když máte malá prsa

Polstrované košíčky jsou dobrým nápadem, pokud máte malé poprsí, ale celkový styl plavek můžou také ovlivnit vaše proporce. Zkuste styl s odnímatelnými ramínky a zvolte pro horní díl světlé barvy. V neposlední řadě můžete zkusit vodorovné pruhy či tolik trendy třásně, které dají vršku objem

3. Když máte plné poprsí

Tmavší odstíny na podprdě zaručí optické zmenšení. Rozhodně neignorujte podporu, kterou by měly zajistit i plavky. Zvolte širší ramínka a určitě kostice, jenž pomůžou udržet dokonalý tvar. Klidně se vrhněte po vršku, který má zavazování za krkem. Myslete však na svá ramena a pokud jsou široká, na tuto možnost rovnou zapomeňte.

4. Široké boky

Největším úkolem je vytvořit rovnováhu mezi rameny a boky. S tím vám pomůže zajímavá podprda, která má již zmiňované třásně, volánky, divoké barvy, aplikace, nebo je v bandážovém střihu. Jednoduše vybírejte mezi objemnějšími tkaminami, které naženou objem a lehce tak srovnají rozdíl mezi polovinami těla.

5. Bojujete s širokým pasem?

Sáhněte po vykrojených či vyšších kalhotkách, které opticky protáhnou nohy a vytvarují pas. Svislé pruhy jsou další dobrou volbou. Pokud jste se letos rozhodla pro jednodílné plavky, zkuste šikmé pruhy, které mají dokonalý zeštíhlující efekt.

 

  10:42,  aktualizováno  24. března 2019 15:02