Jaro je za dveřmi, udělejte si update svojí kosmetické tašičky. Co všechno s sebou potřebujete mít?

Květinová vůně


Svůj těžký, kořeněný parfém si už nechejte zase na podzim a pořiďte si jemnou, svěží vůni, která bude vonět po květinách, jako jaro. Budete se hned cítit lépe a vůně vám také vlije novou energii do žil.

Tónovaný balzám na rty


Matné, výrazné rtěnky jsou krásné. Ale teď to chce něco zářivějšího. Na co s sebou nosit rtěnku a balzám na rty, když jsou tady pečující balzámy, které rtům dodají i krásnou barvu? Navíc je můžete použít kdykoliv během dne, i bez zrcátka.

Pleťový mist


Kůže na obličeji je po zimě dehydrovaná a tak občas pne a vypadá unaveně. Pleťovou spršku můžete použít kdykoliv během dne – okamžitě pleti uleví a rozjasní ji. Pokud s sebou nechcete nosit celou lahvičku, pořiďte si malý cestovní rozprašovač a tam si ho přelijte.

Korektor


Zakrýt kruhy pod očima, zamaskovat flíčky a pupínky – to je občas potřeba i během dne. Korektor, nejlépe rozjasňovací, je proto důležité mít stále u sebe. Používejte ho vklepáváním bříšky prstů do pleti, tak bude lépe krýt a do pleti ho snadněji zapracujete.

Zmatňující papírky


Mastné čelo, nos, ani brada nevydají moc hezky. Jenže pudrovat stále do kola není ideální. Hygienické a praktické jsou zmatňující papírky. Stačí je přitisknout na mastná místa – okamžitě nasají maz a pak už je jen vyhodíte.

 

  16:57,  aktualizováno  24. března 18:14