Hebká, hladká pokožka je pro muže jedním z největších afrodizaik. Víme, jak ji můžete takovou mít i vy!

Krok č.1: Obrušujte nasucho

Ještě než půjdete do sprchy nebo koupele, zkuste jemnou masáž celého těla kartáčem ze sisalových vláken. Začnete od kotníků a postupujte krouživými pohyby směrem nahoru. Pokožku nedřete, ale měla by být mírně růžová. Díky tomu se tak krásně odstraní suché kožní buňky, rozproudí se krev v pokožce a stimuluje se lymfa, takže pokožka bude čistější, krásnější, hladší a pevnější.

Krok č 2: Dopřejte si koupel

Jemnost pokožce dodá koupel s vyživujícími přísadami. Skvělé jsou speciální koupelové olejíčky, které ji vyživují do hloubky díky tomu, že teplem a vlhkostí kůže přijme ještě více potřebných látek. Voda by však ve vaně neměla být příliš horká a také by koupel neměla trvat déle, než 20 minut.

Krok č.3: Zkuste peeling na suchá místa

Když už jste ve vaně, vezměte si k ruce tělový peeling a ten použijte na místa, kde je pokožka nejsušší - na lokty, na kotníky, na kolena. Tím, že kůže bude prohřátá a namočená, to půjde snadněji.

Krok č. 4: Vyživujte oleji

Hned, jak vyjdete z vany, si ještě vlhkou kůži natřete tělovým olejem. Doporučujeme přírodní a v bio kvalitě. Ihned se vstřebají a protože mají podobné složení, jako lipidy v pokožce, kůže je velmi přijme. Díky tomu bude ještě hladší a jemnější. Na místa, na která jste v předchozím bodu používala peeling, natřete bambuckým máslem.

 

 

  8:39,  aktualizováno  24. března 18:23