Dejte slavnostní nádech také svým rukám. Víme, s čím na nehtech zazáříte!

Matné nehty


Jak dát jakékoliv barvě laku jiný, luxusní a neotřelý vzhled? Matnou texturou. Existují laky na nehty, které přímo po zaschnutí vytvoří sametový povrch nebo můžete použít speciální nadlak, který dodá matný finiš jakémukoliv laku. Krásně vypadají temné odstíny  - šedá, černá, tmavě hnědá i vínově červená. Hodí se i na hodně dlouhé nehty, bez vysokého lesku tyto výrazné barvy na nehtech nepůsobí vulgárně.

Třpytky


Tady se meze fantazii nekladou - můžete je mít buď na celém nehtu nebo zkusit ombre styl, kdy nejvíce glitterů máte špičkách nehtů a směrem k nehtovým lůžkům jejich intenzita a množství pomalu mizí. Třpytkové laky se nosí hlavně ty průhledné, přímo nanesené na nehtech, bez jakéhokoliv barevného podkladu.

Metalický vzhled


Čím více vaše nehty budou připomínat lesklý kov, tím lépe. Nosí zlatá, stříbrná, bronzová, ale také zelené, fialové nebo modré metalické laky. A protože se nosí i metalické oční stíny, můžete barvu laku sladit právě s nimi. Vypadá to velmi působivě.

3D nehty


Zde vás nikdo nepřehlédne - nalepte si na svůj lak třpytivé kamínky, takže nehty budou působit jako pravý šperk! Vypadá to nádherně, ale tento styl se hodí opravdu jen na jeden večer, protože 3D kamínky nejsou příliš praktické na běžný život a tak se vám snadno odlepí. K jejich nanesení použijte podkladový lak a hned kamínky lepte. Nepoužívejte nikdy sekundové lepidlo, to byste se nehty zničila a kamínky by nešly odstranit.