Probuďte se ráno ještě krásnější! Stačí jen před spaním použít ty správné přípravky!

Pleť


Noční krém je základ. Není to žádná zbytečnost, protože na rozdíl od denního krému je více výživný, obsahuje více aktivních látek a také neobsahuje UV filtry a optické rozjasňovače, které by v noci pokožku zbytečně zatěžovaly. Skvělé je jednou až dvakrát týdně použít také noční masku. Nanáší se před spaním a nechá se působit celou noc, teprve ráno se smyje. Působí ještě více do hloubky a intenzivněji, než krémy a také hluboce hydratuje.

Rty


Aby mohla rtěnka nebo lesk na rtech vyniknout, je potřeba mít rty hebké a vláčné, ne suché a loupající se. Proto před spaním vždy rty namažte silnou vrstvou balzámu na rty. Ty kvalitní vydrží celou noc a ráno budou rty krásné a jemné. Je to důležité dělat zejména teď v zimě, kdy se obzvlášť vysušují. Vhodné je před spaním použít i masku na rty - jedná se o speciální polštářky napuštěné regenerační směsí, která viditelně působí už za pár minut.

Ruce


Jelikož je někdy přes den těžké ruce neustále nenamáčet a mít na nich krém, je právě noc tou správnou dobou, kdy může péče nepřetržitě působit několik hodin. Pokud ruce máte velmi vysušené a popraskané, použijte na ně SOS péči - velmi výživné masti na regeneraci podrážděné pokožky (seženete je např. v lékárnách) a pak si na ně navlečte bavlněné rukavice a spěte v nich.