Právě teď je období, kdy jde plno věcí zakrýt a schovat. I v kráse. POZOR, může se vám to pěkně vymstít!

Neholíte si nohy

Nač byste si měla neustále holit nebo epilovat nohy? Nosíte přece dlouhé kalhoty nebo punčocháče! Navíc to zabere tolik času a trhání tak bolí! Ano, to všechno je pravda. Jenže i takové kalhoty se vám někdy vyhrnou a pod silonkami jdou chloupky vidět. Také přece chodíte cvičit. Takže - chloupky pryč!

Zanedbáváte pedikúru

V letních měsících, kdy se nosí otevřené sandálky, jsou pedikérské salóny plné. Opačně je tomu v zimě. My si však vždy vzpomeneme na jeden film s Eddie Murphym, ve kterém hrál lamače ženských srdcí. Vždy, když strávil s nějakou ženou noc, tak se ráno podíval na její nohy. I když žena vypadala jinak krásně, tak oloupaný lak na nehtech a neupravené paty ho vždy odradily. Není to sice vidět, ale i pro svůj osobní pocit byste měla mít chodidla vždy upravená. (Nikdy taky nevíte, kde zrovna přespíte, že?) A nemusíte hned k odborníkům, běžnou úpravu zvládnete i sama doma.

Nepoužíváte hydratační přípravky

Jednou z největších beauty pověr všech dob je, že se v zimě nesmí používat hydratační krém, jinak voda v pleti zmrzne. To je ale lež! Naopak i ve studených měsících pleť vodu potřebuje. Můžete například přípravky kombinovat - hydratační sérum s výživným krémem nebo pleťovým olejem. Tak bude vaše pleť vyživená a hydratovaná zároveň. také doporučujeme používat pravidelně, aspoň jednou, až dvakrát týdně hydratační pleťovou masku.

  12:32,  aktualizováno  24. března 2019 14:24