Malí, nenápadní pomocníci, jež udělají snadno a rychle váš vzhled bezchybným!

Pro výrazné řasy: kleštičky

Pokud máte nevýrazné řasy a jenom řasenka nestačí, tak je nejprve "natočte" kleštičkami. Dělají to tak i profesionální vizážisté s modelkami. Kleštičky použijte na nenalíčené řasy, před aplikací řasenky. Stačí jen na několik sekund podržet a pak líčit. Řasy se tak opticky prodlouží a nazvednou a díky tomu pak vypadají i o hodně výraznější.

Pro bezchybně nanesený make-up: vejčitá houbička

S tímto speciálním tvarem, který připomíná zašpičatělé vejce, přisla značka Beauty Blender a nyní se jí inspirují i další značky. Proč je tak skvělá? Širokou, kulatou částí totiž přirozeně a doztracena naaplikujte make-up a tou špičatou částí se dostanete do méně přístupných míst - okolo nosu, pod oči. Celé líčení tak bude působit přirozeně a bude bez fleků.

Pro dokonalé obočí : pinzeta

Není pinzeta, jako pinzeta. Když je nekvalitní a neostrá, neodvedete s ní precizní práci. A to je u obočí potřeba. Potřebujete totiž vytrhávat jednotlivé chloupky. Kvalitní pinzeta by měla býz z oceli a také je nutné ji nechat občas nabrousit. My máme nejlepší zkušenosti s pinzetami Slant od značky Tweezerman. Je tak se neotupí a líbí se nám, že mají design v zajímavých, i limitovaných edicích.

 

 

  16:01,  aktualizováno  24. března 2019 15:09