Pusťte se do nekompromisního boje s otravnými černými tečkami a zažijte uspokojivý moment slupovací masky na vlastní kůži, tak jak ho znáte ze sociálních sítí. Dosažení čisté pleti bez nedokonalostí nikdy nebylo jednodušší – objevte účinné řešení ve vašich oblíbených drogeriích

Nečistoty jako je prach a maz se na pleti usazují a ucpávají póry, čímž způsobují výskyt černých teček. Pokud dojde k zanícení pórů, mohou vyústit také v bolestivé akné. Proto je důležité pleť pravidelně a důkladně čistit ve třech krocích, tak jak už to znáte: odličování, dočištění a tonizace. V momentě, kdy je pleť vyčištěna, přichází na řadu hydratační péče, která je pro zdraví pleti stejně důležitá, právě konzistentnost je totiž klíčem ke krásné pleti. Jednou do týdne ji dopřejte navíc speciální péči v podobě čistící masky, která obsahuje kombinaci účinných látek pro efektivní a hloubkové odstranění nečistot. Toužíte po čisté pleti, relaxaci a zábavě v jednom kroku? Pak musíte vyzkoušet novinku od Garnier!

Nová slupovací maska z řady Pure Active Charcoal od Garnier pomáhá díky obsahu aktivního uhlí přírodního původu a kyseliny salicylové snadno odstranit z obličeje černé tečky v několika jednoduchých krocích: stačí ji rovnoměrně nanést na suchou pleť, nechat zaschnout po dobu 20-30 minut a pak sloupnout. Odstraněné nečistoty uvidíte na zadní straně sloupnuté masky, už ne ve svých pórech!

Zatímco aktivní uhlí pomáhá vyčistit pleť, uvolnit póry a předcházet jejich zanícení, kyselina salicylová působí antibakteriálně a odstraňuje z obličeje zbylé nečistoty. Dohromady tvoří nepřekonatelnou dvojku na cestě za vysněnou krásnou pletí.

  16:18,  aktualizováno  21. března 2019 11:15