Naučte se spolehlivě klamat tělem, aniž byste hladověla.
1. Krmte se pořád, jenže zeleninou a ovocem. Jak? Nakupte si ráno čerstvé kousky. Zaženete puzení kdykoliv vyrabovat McDonald’s nebo automat na sušenky. Látky obsažené v ovoci navíc projasní pleť a rozjiskří vlasy, takže vám zároveň zdvihnou sebevědomí a budete ve společnosti jen zářit!

2. Ovládněte umění optického ztenčování. I když zimní trendy velí, že byste měla hýřit oranžovou nebo kalně žlutou, raději oblečte zužující černou. Nezklamete se, přísahá na svou hubenou čest Jennifer Aniston.

3. Když vám narostla prsa a boky velikosti XL, obalamuťte okolí, že nosíte M. Oblečte šaty s véčkovým výstřihem a páskem pod ním, obojí navodí iluzi užšího pasu.

4. Podestelte hlavě. Jestliže spíte na příliš plochém polštáři nebo dokonce nepoužíváte žádný, kolem očí se vám během spánku nahromadí víc tekutin, než když si podestelete pod hlavu podušky dvě. Mračí se na vás ráno do zrcadla nateklé oči, ačkoliv jste spala déle než medvěd loni v zimě? Zkuste hlavu na noc uložit výš. Ranní stav očního okolí se zlepší jako po zásahu Davida Copperfielda.

5. Pořiďte si štíhlejší tvář – hned. Požádejte kadeřnici, aby vám sestříhala vlasy kolem obličeje. Zúží vás i sexy patka, která vám spadne do čela a zahalí část tváře nebo holý krk, či prameny spojující se těsně u klíční kosti.