Jste ve svém životě neustále s něčím nespokojená? Tak na nic nečekejte a buďte šťastná právě teď!

Neporovnávejte se

Sociální sítě jsou past. Vytváří virtuální realitu, která však mnohdy nemá s běžným životem nic společného.  Dokonalé postavy, které obdivujete jsou jen výsledkem správného pózování nebo světla, ten pár, co vypadá tak zamilovaně, se doma jinak hádá. Bezchybná pleť je zase výsledkem nového filtru. Takže buďte v klidu. Vše není tak, jak to vypadá. Možná jste z těch všech na tom nejlépe.

Nedělejte občas nic

Připadáte si jako křeček v kleci? Neustále všechno stíhat, být ve všem dobrá, vše zvládat na sto procent? Jenže to nejde. Někdy prostě nedělejte nic. Zastavte se, jen si tak lehněte, sedněte, pijte čaj a přemýšlejte, nebo jen zavřete oči a odpočívejte. Tělo i mysl toto potřebuje. Že nevíte, kde na to vzít čas? Tak si uvědomte, kolik času trávíte na sociálních sítích. Ten tomu věnujte.

Choďte do přírody

I když je nyní ne vždy ideální počasí, stejně vyražte aspoň na krátkou procházku do parku nebo do lesa. Příroda hraje všemi barvami a čerstvý vzduch dělá divy. Nechejte doma mobil a jen tak vše nechejte na sebe působit.

Neřešte minulost a budoucnost

Neustále si v hlavě přehráváte co bylo a pak plánujete, co bude? To vás jenom stresuje a neprožíváte to, co je právě teď. Je to škoda. Skvěle pomáhají koníčky nebo si pořiďte Bachovy esence. Jsou to speciální bylinné esence, které působí na psychiku a dokážou vás udržet v přítomném okamžiku.

  14:35,  aktualizováno  21. března 2019 11:15