Co by měla mít každá správná slečna, která miluje cestování?

Podzim nám už začal, ale to nic nemění na cestovatelské vášni. Jsou lidé, kteří jezdí na dovolenou pouze v létě a v zimě, ale nesmíme zapomínat na ty, kteří jezdí kdykoliv se jim naskytne příležitost. Není podstatné, jestli se jede do hor, nebo do města, základem každého výletu je dobrá nálada a cestovatelský duch.

A co dalšího si s sebou zabalit do batůžku?

Do města

Je pár základních věcí bez kterých se neobejdete, nebo na které je dobré myslet. Například mít pohodlný batůžek, který je letos velice IN. Přece se nikdo nechce celý den táhnout s kabelkou, bolí z ní rameno a křivíte se jako paragraf. Základem každého výletu je i pohodlná obuv, která zvládne proměnlivé zimní počasí a rozhodně do ní musíte dát stylové fusakle. Jako správná slečna musíte mít vždy u sebe balzám na rty a něco sladkého na zakousnutí,protože není nic horšího než hladová (mlsná) holka. A v neposlední řadě nesmíme zapomenout na stylovou čepičku a deštník, ten přijde vhod vždy.

21.září 2018 v 20:16, příspěvek archivován: 24.března 2019 v 14:32

?taken-by=rocky_barnes

Do přírody

Na výlet do přírody si rozhodně vezměte pohodlnou obuv, jinak byste mohla pěkně trpět. Nepromokavou bundu a pořádný batoh, do kterého dáte všechny určitě potřebné nezbytnosti jako jsou: Termosku, nebo hrnek. Krém na ruce – ve výškách a mrazu ruce mohou promrznut a popraskat a to takový suvenýr si z výletu rozhodně přivést nechceme. A nezapomeňte na deník, do kterého si zapíšete všechny historky!

05.října 2018 v 23:46, příspěvek archivován: 24.března 2019 v 14:32

?hl=cs&taken-by=blankitinerary

  14:40,  aktualizováno  24. března 2019 14:32