Vydejte se s námi po krásách Česka.
Mnoho z nás vyráží na své cesty a dovolené do zahraničí, a naše krásná země je tak trochu opomíjená. Což je velká škoda, protože i tady můžete najít opravdu kouzelná, romantická nebo i tajuplná místa. Rozhodli jsme se to napravit a přichystali jsme pro vás seriál výletů po České republice. Doufáme, že se vám bude líbit!

Začneme našimi oblíbenými Mariánskými Lázněmi, které jsou nejkrásnější právě během podzimu. Vyšetřete si tedy jeden prodloužený víkend, poznejte krásná zákoutí tohoto vyhlášeného lázeňského města i jeho okolí, a především si odpočiňte. Co tady podniknout?

Odpočinek

Víkendy jsou od toho, aby se odpočívalo, no ne? A i když vyrazíte na sobotu a neděli mimo domov, můžete odpočívat, i když trochu jinak a aktivněji než doma. Být v lázních a nezajít na wellness proceduru? Nemožné! Vyzkoušejte třeba populární koupele v Centrálních Lázních nebo římské lázně v Nových lázních. Nezapomeňte se také projít po kolonádě, koupit si teplou lázeňskou oplatku a sníst si ji na lavičce v parku. Pokud máte rádi hudbu, nenechte si ujít známou Zpívající fontánu!

Římské lázně v Nových lázních.

 

Zpívající fontána a lázeňská kolonáda.

  22:34,  aktualizováno  24. března 2019 14:45