Sem se budete chtít pořád vracet!
Podzim přímo láká k tomu, abyste víkend strávila v lázních, dělala výlety, relaxovala a nechala se rozmazlovat. Poradíme vám, kam vyrazit a co si nenechat ujít. Těšíte se?

Mariánské Lázně

Mariánky jsou prostě naše milovaná klasika! Najdete tady totiž úplně všechno – parádní lázně, ubytování, spoustu výletních míst i super kavárny a restaurace. Kde začít? Určitě s nějakou wellness procedurou, bez té prostě žádné lázeňské město nemůžete opustit. Zkuste třeba populární koupele v Centrálních Lázních nebo římské lázně v Nových lázních. Při procházce po kolonádě nezapomeňte na tradiční lázeňskou oplatku a poslechněte si Zpívající fontánu. Za návštěvu stojí určitě i Miniaturpark Boheminium, v němž najdete víc než 70 opravdu povedených miniatur významných stavebních a technických památek z celé České republiky.

Až budete toužit po chvilce odpočinku, zastavte se v Classic Café na Hlavní ulici a dejte si tady výbornou kávu nebo oběd. Kde v Mariánkách složit hlavu? Zkuste malý hotel SwissHouse s příjemnou rodinnou atmosférou jen 15 minut pěšky od centra. Kromě vynikající kuchyně se mohou pochlubit i vlastním wellness centrem. Vše tak budete mít pěkně po ruce. Víc informací o  Mariánkách najdete na městském webu.

  8:00,  aktualizováno  24. března 2019 14:23