Chtěli byste strávit pár dní na dovolené mimo Českou republiku, ale nechce se vám cestovat nikam daleko? A co vyrazit na Slovensko?

Je to blízko, jednoduše se domluvíte a je tam nádherně! Připravili jsme pro vás tipy, kam na Slovensku vyrazit. Nechte se inspirovat.

Loft hotel Bratislava


Kde jinde začít než v hlavním slovenském městě, které skýtá nepřeberné množství kulturního a gastronomického vyžití? Pokud toužíte po něčem neobyčejném, ubytujte se ve čtyřhvězdičkovém Loft hotelu v blízkosti historického centra. Co je na něm speciálního? Máte z něj výhled do zahrad Prezidentského paláce! Aby byl váš zážitek z pobytu tady dokonalý, musíte zajít do hotelové restaurace Fabrika, která se pyšní vlastním pivovarem, což určitě ocení vaše drahá polovička.


Noc na Lomnickom štíte


Pamatujete si na komedii Anděl na horách? Zatoužily jste někdy zažít podobné dobrodružství a strávit noc na Lomnickém štítu? Máme pro vás skvělou zprávu – můžete! I jedna noc v nejvýše položeném pokoji ve střední Evropě, který obklopují tatranské štíty a dokonalé ticho, a kde se můžete do sytosti kochat výhledy na slovenské hory, je zážitkem na celý život.