Těšíte se na svá letní dovolenková dobrodružství?
Přemýšleli jste o tom, co si s sebou zabalíte? Ať už cestujete jen na prodloužený víkend, nebo na několik týdnů, připravili jsme pro vás seznam věcí, které vám prostě nesmí chybět na žádné dovolené!

Kniha

Ať už se chystáte na chalupu, do hor nebo k moři, nezapomeňte si nejlepší kamarádku – knihu. Ta je totiž naprostým dovolenkovým základem, protože kde jinde máte prostor, čas a náladu si číst, než na dovolené? No a pokud se u čtení chcete i pobavit, přibalte si letos žhavou novinku Terapie sdílením od Ester Geislerové a Josefiny Bakošové. Garantujeme vám, že s touhle knihou se rozhodně nudit nebudete! To spíš dostanete zabrat vaše bránice.

 

Cestovní taška

Do módy se opět vrací elegantní cestovní tašky, máte už tu svoji? Že ne? Zkuste zapátrat a najít si tu pravou, která vás bude věrně doprovázet na vašich cestách. Ideální je taková, která má i postranní kapsy, kam můžete uložit věci, které chcete mít po ruce – třeba kosmetiku. Víte, v čem je taška lepší než kufr? Nemusíte se bát, že si ji na letišti z pásu vyzvednete promáčknutou. A hlavně je prostorově flexibilní. Čili v překladu až nakoupíte trochu víc suvenýrů, do tašky je nacpete snadněji než do kufru.

Náš tip: Víkendová kožená taška "Stockholm" od Bree.cz

  23:12,  aktualizováno  24. března 2019 15:09