Nikdo nechce jezdit nudným autem. Ani když se jedná o opravdového „prcka“. Tím spíš je totiž potřeba být mezi ostatními auty pořádně vidět. Nová Toyota Aygo to ví a jde příkladem!

Všechno do X

Tedy všechno… Kromě kol, samozřejmě! Nové Aygo důsledně dbá na dodržování současného designového trendu automobilky, a tak je na něm doslova vše do tvaru písmene X. Třeba celá přední maska připomíná X, když spojíte světlomety s charakteristickým denním LED svícením, také dostanete X. Podíváte se na Aygo zezadu – překvapivě opět X. Co je skvělé, že všechna ta X-ka nejsou samoúčelná. Jen díky nim totiž tenhle prcek od Toyoty vypadá širší, než ve skutečnosti je, což mu na ulici dodává více respektu.

Design pro každého

Nové Aygo si můžete upravit k obrazu svému. Toyota připravila celkem čtyři verze – x, x-play, selection x-cite a selection x-treme, a dále možnost výběru z celé řady doplňkových řešení a balíčků. Můžete si taky vybrat z nových disků, poklic a zvolit jeden ze tří druhů čalounění. V nabídce je také sedm barev – Bílá Flash, Červená Pop (tu jsme měli na test), Stříbrná Sparkle, Šedá Electro, Černá Bold, Modrá Cyan a Tmavě růžová Magenta (to je náš favorit).

Interiér nenudí

Aygo je uvnitř poněkud skromné, je to přeci jen malé auto, ale styl se mu ani v interiéru nedá upřít. Přístrojová deska působí dospěle, ukazatelé mají příjemný vzhled, šmrnc interiéru dodává elegantní lesklý lak v klavírní černé barvě, průduchy klimatizace barevně ladí s karosérií.

  14:19,  aktualizováno  24. března 2019 14:56