Naučte se tancovat jako hvězda. Tanečník Jan Onder poprvé v Praze pořádá své vlastní kurzy pro veřejnost.

Profesionální tanečník Jan Onder v roce 2018 uvede své první taneční kurzy pro dospělé v Praze. V rámci své kariéry, během níž se zařadil mezi taneční elitu České republiky nebo třikrát vystupoval v televizní soutěži „StarDance …když hvězdy tančí“, si tak Onder splní další dlouholetý sen.

„Mnoho lidí se mě poslední dobou ptalo, jestli uvažuji o pořádání vlastních tanečních kurzů pro veřejnost i jinde než jen v západních Čechách, kde se těší velkému zájmu už několik let. Rozšířit je i do hlavního města je nápad, který se mi honí hlavou téměř od začátku profesionální kariéry. Nyní konečně přichází ideální čas, a proto se už moc těším na tuto úžasnou výzvu,“ říká jednatřicetiletý Jan Onder.

Pro veřejnost se tak od 20. února otevřou dva typy lekcí, jeden určený začínajícím a druhý mírně pokročilým párům. V kurzech Jana Ondera svou osobní účastí podpoří i vítězka dosud poslední řady StarDance Veronika Lálová, profesionální tanečnice Lucie Slouková, atletka Kateřina Baďurová a herečka Dana Batulková.

Každý z kurzů bude tvořit 8 pravidelných lekcí, přihlásit se mohou pouze páry. Všechny lekce se uskuteční v centru Prahy, a sice v prostorách Kulturního sálu Hlavního nádraží. Onderovy taneční kurzy startují 20. února lekcí pro začátečníky v 19.15 hodin a následně ve 20.30 v případě mírně pokročilých.

„První kurz představí manželským a přátelským tanečním párům základní společenské tance jako waltz, tango, polka, jive, cha-cha a další. Vsázíme na jednoduchou a zábavnou formu, díky které se z vás po několika lekcích stanou hvězdy tanečních parketů všech společenských akcí,“ vysvětluje Jan Onder a dodává: „Kurz pro mírně pokročilé je určený párům, které už absolvovaly základní taneční a chtějí si osvojit složitější choreografie konkrétních tanců. Klademe důraz na zdokonalování techniky a výuku atraktivnějších figur.“ Cena za kompletní kurz činí pro pár 5000 Kč.

  11:31,  aktualizováno  24. března 2019 16:11