Přestižní přehlídka luxusního spodního prádla je přede dveřmi a proto před ní "adílkové" trénují opravdu tvrdě - s pomocí nejnovějšího fitness hitu P.Volve!

Co je to P.Volve?

Je to speciální a velmi účinné cvičení, které fantasticky tvaruje problematické oblasti ženského těla. Jedná se o kombinaci fitness a cviků z fyzioterapie. Vynálezcem je osobní trenér z New Yorku Stephen Pasterino. V rámci programu si můžete vybrat mezi 75 různými tréninky, z nichž každý se specializuje na různé oblasti těla. Nyní je toto cvičení hitem v Americe, ale také třeba v Londýně. Avšak nemusíte být smutná, že zatím není u nás, protože si do mobilu můžete na stránkách pvolve.com stáhnout speciální aplikaci a cvičit s ní doma. 

Jak na to?

Kromě trenéra nebo aplikace potřebujete dvě věci: cvičící gumu P.band a pak P.ball - což je balónek se speciální gumou, díky které ho můžete umístit kolem boků nebo stehen. Principem cvičení je pracovat se svaly s pomocí odporu gumy. 

Výsledek

Na P.Volve můžete slyšet jen samou chválu. Ženy přísahají, že se jejich tělo během krátké doby úplně změnilo a že dokonce dosáhly třeba vytoužených "cihliček" na břiše. Tajemstvím úspěchu tkví v tom, že efektivně trénujte těžko dosažitelné svalové skupiny a že první výsledky se ukážou až za pár týdnů.

 

  11:42,  aktualizováno  21. března 2019 11:16