Nastartujte očistnou kúru!

Už za pár dní se příroda začne pomalu probouzet ze zimního spánku. Příchod jara vždy značí začátek něčeho nového. A to něco nové může být i pro vás. Jde totiž o ideální dobu proto, abyste své tělo začali probouzet ze zimního spánku a dopřáli mu to nejlepší, na co má nejen po zimě nárok.

Aloe vera je Krev bohů

Očistit tělo i mysl lze řadou způsobů a existuje velké množství zaručených postupů, po kterých tělo zbavíte toxinů a připravíte k optimálnímu probuzení. Mezi spolehlivé detoxikační programy se řadí ty založené na rostlině aloe vera. Účinky aloe vera znali už staří Egypťané, kteří tuto rostlinu nazývali Krev Bohů a egyptské královny její účinky využívaly ke zkrášlení pleti, za což si bylina vysloužila také název Rostlina nesmrtelnosti. Patří k tomu nejlepšímu, co lze pro zlepšení trávení, posílení imunity, regulace hmotnosti, obnovu kolagenu a elastinu či denní příjem vitamínů a minerálních látek udělat. Navíc obsahuje celou řadu aminokyselin, působí proti zánětům, posiluje vlasy, působí protialergicky a protizánětlivě. Tento způsob regenerace je navíc vhodný i pro vegetariány, vegany a celiaky.

Bohužel však není aloe vera jako aloe vera. Proto kvalitní studia pečující o tělo a nabízející různé regenerační programy používají aloe vera firmy Forever, která je největším pěstitelem, zpracovatelem a distributorem aloe vera na světě a na trhu působí od roku 1978. Produkty Forever obsahují aloe vera v té nejčistší a nejúčinnější formě. Její účinky je možné pocítit okamžitě a využít ve formě výživových nápojů až po zklidňující pleťové vody a kosmetické přípravky. I proto se využívají ke kosmetickým ošetřením u nejmodernějších metod například ultrazvuk, IPL světlo, laser a jiné.

Regenerační program pro detoxikaci organismu

Už za 9 dní lze z aloe vera pocítit velkou proměnu. Tomu napomůže speciálně sestavený komplexní regenerační a efektivní pročisťující program Clean 9. Jeho výhody spočívají i v tom, že je snadno proveditelný a balíček, ze kterého je složen, obsahuje vše pro začátek proměny těla. Organismus dokáže nejen pročistit, ale zároveň vyživí buňky, dodá energii, ubere kila i objem, zrychlí metabolismus a postará se o úbytek vnitřního tuku. Navíc pomůže nastartovat lepší stravovací návyky a pohybové cvičení. První dva dny kúry jsou přitom nejdůležitější: užívají se jen produkty ze soupravy pro detox, tedy vyčištění, ovšem nechybí ani seznam ovoce a zeleniny. V této době se hodně pije voda a čaj Aloe Blossom Herbal Tea = neobsahuje tein, kofein, umělá barviva ani ochucovadla. Třetí až devátý den je povolené konzumovat neomezeně ovoce a zeleninu a hlavní jídlo do 600 kcal.

 

Redukční program

Po této kúře je vhodné dále pokračovat redukčním programem F.I.T. a to ve třech úrovních náročnosti cvičení a s balíčkem F15. Ten je určený k pokračování formování postavy a pomáhá přejít na změnu jídelníčku s následným cvičením po dobu 15 dnů. Program je odlehčený, zaměřený na stravu a cvičení. Aplikace v mobilu potom podrobně provází kúrou krok za krokem a nabízí pestré nápady v jídelníčku a vhodné druhy cvičení na videu. Aloe vera obsažené například v balíčcích Clean 9 a F15 zajistí pořádnou dávku živin napříč tělem do všech buněk a tkání. Odstraní všechen nahromaděný odpad, které naše tělo produkuje a nastartuje jeho optimální fungování. Navíc pomáhá dopravovat živiny do potřebných míst a odpad vyplavuje ven.

TIP: Pokud si budete chtít detoxikační program vyzkoušet, můžete se zaregistrovat na stránce www.aloeforeverdanah.cz dostanete 15% slevu na všechny produkty, nebo se objednat do Studia Danah.