Jak si vyložit sny a co znamenají?

Všem se nám jednou za čas zdá sen, který nás v noci probudí, nebo si ho během dne vybavíme a pak dlouho přemýšlíme,  co to vlastně mělo znamenat. Proč se nám zdálo zrovna tohle? Co nám tím chtěl sen říct?

Sen je zvláštní jev, který vědci zkoumají už hodně dlouho a všude se dočtete, že je dobré jim věnovat náležitou pozornost, naslouchat jim a případně je prozkoumat hlouběji. Proto je dobré mít své knihovně snář, do kterého někdy nakouknou.

Jestliže v realitě něco potlačujeme, může se nám ve snu odehrát nějaký nepříjemná scénář, který nás vyděsí. Ve snech se dá také ukončovat minulost. Nebo když se přes den zabýváme problémem, může se nám o tom v noci zdát a může nám přijít správné řešení, což by se hodilo docela často každému. Někdy se ve snu můžeme cítit šťastní a díky tomuto snu, můžeme mít krásný i následující den.

Někdo zažívá takzvané lucidní sny, jedná se o vědomý sen, který můžeme během spánku ovlivňovat. Také se dají přirovnat k hluboké meditaci, kdy tělo spí, ale vědomí reaguje. Pokud si uvědomíme, že spíme máme možnost přetvářet sen k obrazu svému. Jakmile umíme do snů vstupovat z vlastní vůle, máme možnost se postavit strachům a svým stínům, zároveň přinášet a čerpat inspiraci.

Naučte se rozšifrovat své sny i vy, třeba díky snáři Láska, Sex a vtahy.


Láska, sex a vztahy - snář, nasenakladatelstvi.cz, 399 Kč

  12:57,  aktualizováno  24. března 18:13